Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Донецька, Одеська та Харківська місцеві адміністрації просять Януковича придушити протести

Донецька та Одеська обладміністрації, а також Харкіська міськадміністрація просять Віктора Януковича "зупинити заворушення в Україні". Про це йдеться у відповідних зверненнях до президента України.

У Харкові заявили, що просять "захистити громадян України від націоналізму і політичного свавілля".

На думку місцевих депутатів "всі ті, хто сьогодні створює негативний імідж нашій країні, понесли заслужене покарання і не пішли від відповідальності".

"Харківська міська рада підтримує всі дії Президента України та уряду", - йдеться у зверненні.

Звернення Донецької облради є ще більш жорстким.

"Ми вимагаємо прийняття жорстких і рішучих заходів до тих, хто кидає Україну в безодню громадянського конфлікту, хто намагається здійснити спробу державного перевороту і силового захоплення влади", - йдеться в документі.

"Нове законодавство, що посилює покарання за погромні дії, має бути застосоване", - вважають депутати.

Одеська облрада зібрала позачергове депутатське засідання, і також попросила Януковича припинити конфлікт, підтримавши центральну владу, повідомляє місцеве видання Таймер.

"Нагнітання ворожості по відношенню до органів місцевої влади призводить до розколу між державою і суспільством і підриває авторитет України як незалежної суверенної держави", - зазначають автори звернення.

Як повідомлялося, за даними опитування Фонду демініціатив та Центру Разумкова. у Донецькій, Луганській та Харківській областях підтримка демократичного та авторитарного режимів виявилася приблизно однаковою.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ