Слухай онлайн
Політика

Донька Тимошенко виступить перед американськими сенаторами

У середу, 1 лютого, в підкомітеті з європейських справ Комітету зовнішніх відносин Сенату США відбудуться слухання на тему Україна на роздоріжжі: що поставлено на карту для США і Європи. У них передбачена участь доньки екс-прем'єр-міністра України Євгенії Тимошенко.

"На слуханнях буде розглядатися питання України з акцентом на те,що поставлено на карту для США і Європи", - йдеться в анонсі події на сайті Сенату, повідомляє Кореспондент.

Як повідомляється, засідання відбуватиметься під головуванням сенатора-демократа, голови підкомітету з європейських справ Джин Шахін і включатиме два панельні слухання.

Під час першого з них заплановано три виступи - екс-посла США в Україні,старшого експерта Центру США і Європи в Інституті Брукінгса Стівена Пайфера,виконавчого віце-президента Атлантичної ради Деймона Вілсона, а також старшого експерта з питань енергетики і нацбезпеки Центру стратегічних і міжнародних досліджень Едварда Чоу.

При цьому єдиним виступаючим під час другої панелі слухань зазначається донька екс-прем'єр-міністра України Євгенія Тимошенко.

Раніше повідомлялося про те, що донька екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія в лютому поснідає з президентом США Бараком Обамою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ