Слухай онлайн
Економіка

ДПА нагородила учасників вистави “Казка про податки” та керівництво школи “Первоцвіт” за виховання в учнів високої податкової культури

Сьогодні, 12 травня, у ЗОШ “Первоцвіт”, що на Сихові,  відбулась прем’єра вистави - мюзиклу “Казка про податки”. В  інсценізованій  виставі взяли участь юні актори -  учні молодших  класів школи. Підготували акцію вчителі школи Г. Бакус, І.Терлецька спільно з працівниками відділу зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації та масово-роз’яснювальної роботи ДПІ у місті Львові.
           Урочисте нагородження учасників театрального дійства та керівництва школи “Первоцвіт” за участь у заходах, що сприяють формуванню основ економічних знань та вихованню в учнів високої податкової культури  провела заступник начальника  ДПІ у м. Львові  Тетяна  Чичирко. Вона подякувала вчителям та батькам дітей за  залучення підростаючої зміни до таких необхідних на сьогодні знань. При цьому наголосивши, що методи для цього були обрані  досить цікаві. Діти швидко засвоїли  необхідні знання, адже  цей процес  відбувався  невимушено, у вигляді гри.
           Всіх учасників вистави нагороджено пам’ятними подарунками та солодощами. Про це повідомив прес-центр ДПА у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");