Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

ДПА України оприлюднила проект Податкового кодексу України

Для того, щоб забезпечити публічне громадське обговорення, Державна податкова адміністрація України розмістила на власному веб-сайті (www.sta.gov.ua) в підрозділі „Проекти нормативно-правових актів” розділу „Регуляторна політика” та на сайті регуляторних актів, створеному Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України (www.rp.org.ua) проект Податкового кодексу України та аналіз впливу цього регуляторного акта. Повідомила прес-служба ДПА у Львівській області.

З часу прийняття Проекту Податкового кодексу Верховною Радою України у другому читанні його редакція була доопрацьована ДПА України з урахуванням змін, що відбулися в економіці та правовому полі країни.
Державна податкова адміністрація запрошує всіх громадян, громадські організації, підприємства, установи та організації до обговорення проекту Податкового кодексу України. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту Податкового кодексу на адресу розробника: поштову – 04655 МСП, м. Київ-53, Львівська пл., 8, ДПА України, Юридичний департамент, електронну – lmaksymenko@sta.gov.ua <mailto:%20atatarinova@sta.gov.ua> .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...