Дрогобицький завод автомобільних кранів організує друге складальне виробництво за кордоном
Слухай онлайн
Економіка

Дрогобицький завод автомобільних кранів організує друге складальне виробництво за кордоном

ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів” організує друге складальне виробництво за кордоном - в Азербайджані. Про це „Гал-info” повідомив  генеральний директор Дрогобицького заводу автомобільних кранів Валерій Левицький.

За його словами, було вирішено налагодити складальне виробництво в Азербайджані,  на базі місцевого підприємства  «Бакинский рабочий», де створено СП "Баку-Україна Автомобільні крани", у якому «Дрогобицький завод автомобільних кранів» виступив одним зі співзасновників.
Організація складального виробництва заводу буде проводитися в такий спосіб - завод буде поставляти свої комплектуючі, а закордонні партнери забезпечать виробничими площами та робочою силою – сказав Валерій Левицький.
На першому етапі планується поставити комплектуючі для збірки 4-5 автомобільних кранів кожного місяця.
Аналогічне складальне виробництво завод організував у В’єтнамі два роки тому
ВАТ „Дрогобицький завод автомобільних кранів” виробляє автомобільні гідравлічні крани КТА. Основні моделі – КТА-14, КТА-16, КТА-25 і КТА-28 з вантажопідйомністю 14, 16, 25 і 28 тонн відповідно. Крани виробництва  Дрогобицького заводу автомобільних кранів, які відомі на ринку під торговельною маркою „Силач”,  експортуються в Болгарію, Латвію, Литву, Туркменістан, Узбекистан, В'єтнам, Аргентину, Кубу, Азербайджан, Грузію, Монголію, Судан, Гвінею, Молдову, Білорусь, Росію.
    

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...