Слухай онлайн
Політика

Дуда повідомив, коли обговорять дорожню карту для вступу України до НАТО

Президент Польщі Анджей Дуда під брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві заявив, що у червні 2021 року на саміті НАТО планується обговорити дорожню карту, яку Україна повинна виконати для членства в Альянсі.
Фото: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Як зазначив Дуда, під час зустрічі із Зеленським лідери країн говорили про Саміт Північноатлантичного альянсу, який відбудеться в середині червня у Брюсселі. За його словами, тема безпеки України там точно буде обговорюватися.

"По-перше, це питання безпеки України, а в цьому зв'язку і безпеки всієї Центральної Європи. А по-друге, це питання також формальної вказівки Україні шляху, по якому вона повинна йти в напрямку членства, дорожньої карти до цього членства, яке зараз має фундаментальне значення і за яке Україна бореться", - сказав Дуда.

Водночас Зеленський заявив, що Польща і президент Дуда підтримують українців і прагнення України в НАТО

"Польща завжди підтримує Україну, український народ. Я також хочу подякувати Анджею Дуду, за те, що він ще раз запевнив Україну в підтримці, в адвокації нашої країни щодо членства в НАТО", - сказав він.

Зеленський також висловив подяку за те, що Польща на чолі з президентом Дудою захищає суверенітет і територіальну цілісність України та не визнає незаконної анексію Криму Російською Федерацією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ