Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Дві львівські футбольні команди вперше за роки незалежності держави поміряються силами в рамках 1/16 Кубку України

За підсумками жеребкування, що відбулось сьогодні на засіданні Бюро ПФЛ, суперником львівських "Карпат" в 1/16 Кубку України став ФК "Львів". Ця стадія турніру складається з одного матчу, який відбудеться 20 вересня. Про це повідомили у інформаційному центрі ФК „ Карпати”.
 Цікавим є те, що це перший офіційний матч між двома львівським командами. В українських чемпіонатах  така подія у Львові за часів незалежності України не траплялася, за винятком товариського матчу між цими командами перед стартом нового сезону 2006 – 2007 рр.. 
Клуб першої ліги національного чемпіонату ФК ”Львів” створено у 2006 році на базі ФК „Скала”  (Стрий), який було переведено  до Львова. Базовим стадіоном ФК „Львів” є стадіон СКА, і як зазначено у статуті ПФЛ матч має відбуватися на стадіоні команди нижчої за класом, тобто на СКА. Як зазначив представник інформаційного центру ФК „Карпати” Данило Нікуленко, було б набагато зручніше для вболівальників,  якщо матч був би проведений на стадіоні „Україна” — базовому стадіоні ФК „Карапати”. Однак ініціатором вибору місця поєдинку має виступити саме ФК „Львів”.
 Нагадаємо, що в 1982 році спортивий клуб СКА, який тоді виступав у другій лізі чемпіонату Радянського Союзу, був об’єднаний з ФК  „Карпати” в нову команду СКА „Карпати”, яка брала учать у першій футбольній лізі СРСР. Відтоді на території міста не відбувалося жодного дербі. Спортивний клуб СКА був створений  в 1949 році.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...