Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Двічі рекордсмен Книги рекордів Гіннесса та України Андрій Слюсарчук збирається покинути Україну і попросити громадянство в іншій державі

Двічі рекордсмен Книги рекордів Гіннесса та України, львівський науковець, професор Андрій Слюсарчук збирається покинути Україну і попросити громадянство в іншій державі, — повідомив «Гал-info» Андрій Слюсарчук. За словами професора, в нашій державі він, на жаль, не має можливості розвиватися як вчений.

  «Я дуже люблю Україну і Львів зокрема, однак тут я зовсім не росту, в нас просто нема умов для нормального розвитку вчених. В мене є інтелектуальний продукт, аналогів якого нема у світі, зокрема я володію унікальними технологіями, які дозволять людям значно спростити вивчення іноземних мов, однак наукові розробки в Україні, на жаль, нікого не цікавлять, — говорить Андрій Слюсарчук. — Коли, скажімо, спортсмени встановлюють світові рекорди, їм дають звання почесного громадянина, дають житло. Я у 28 років отримав звання професора, вже встановив два світових рекорди, а живу й досі в гуртожитку».
 Як зазначив  професор, зі своїми житловими проблемами він звертався до міського голови Львова Андрія Садового, який, своєю чергою, скерував Слюсарчука до свого заступника.  «Мене записали на прийом до котрогось із заступників десь чотири чи п’ять місяців наперед. Після цього я в міськраду не звертався», — говорить Андрій Слюсарчук.
 За словами вченого, громадянство, працевлаштування та найкращі умови для проживання йому вже запропонували Канада, Англія, США та Німеччина.
 Щоправда, поки що Андрій Слюсарчук ще не вирішив, котру з цих країн обере, бо сподівається, що все-таки залишиться в Україні. Як прощальний подарунок для Львова до 750-річчя міста Андрій Слючарчук планує встановити два світових рекорди і присвятити їх місту Лева.
 Нагадаємо, Андрій Слюсарчук є рекордсменом Книги рекордів Гіннесса за світовий рекорд в категорії «Людина, унікальні можливості» за параметрами надшвидкого запам'ятовування надвеликих об'ємів інформації в короткі проміжки часу та рекордне світове досягнення по відтворенню запису числа пі в обсязі одного мільйона знаків, а також за рекорд із запам’ятовування числа пі значенням у п'ятсот тисяч знаків за 10 днів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...