Слухай онлайн
Політика

Димінський не бачить особливих заперечень з боку львівської влади щодо створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати»»

Особливих заперечень з боку львівської влади щодо створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати», на думку почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського, немає. Єдине, що здивувало Димінського під час його зустрічей з депутатами Львівської обласної ради з міжфракційних об’єднань БЮТ та «Наша Україна», що запитання, пов‘язані з документами по заснуванню ВАТ, ставлять йому, а не спеціально створеній комісії, яка працює над цим питанням.
«Попри те, що питання адресувалися мені, а не тому, кому належить – робочій комісії, я на них відповів. Зокрема, Олега Мандюка цікавило, чому ми не бажаємо акціонувати своє майно, інтелектуальні права та бренд клубу і створити ВАТ без залучення майна, яке перебуває на балансі Львівських обласної та міської рад. Але якщо наша місцева влада – приватна команда, така собі бізнес-група, то немає що з ними говорити Димінському. Але якщо ми хочемо розвивати дитячо-юнацький футбол, зробити команду, яка складе конкуренцію «Динамо» (Київ) та «Шахтарю», то нам потрібна підтримка місцевої влади як майном, так і коштами», – сказав у коментарі «Гал-info» Димінський.
Щодо запитання, чи цікавить і надалі ФК «Карпати» територія спорткомплексу «Спартак», яка нещодавно повернулась у власність територіальних громад міста та області і незабаром буде виставлятися на продаж, то, за словами Димінського, – цікавить. «Я вже давно говорив про те що треба накласти мораторій на відчуження майна  на такі об‘єкти, як «Спартак», «Юність», «Україна», підготувати відповідний інвестпроект спортивного спрямування і продати його на тендерній основі. Якщо це буде зроблено, ми будемо зацікавлені у вкладанні грошей в ці комплекси», – сказав Димінський.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...