Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Директор Львівського історичного музею готовий спростувати слова Мацеха

Директор Львівського історичного музею Богдан Чайківський категорично заперечив припущення Олега Мацеха про суборенду приміщень Львівського історичного музею за ціною 1 грн  на місяць. Про це він заявив у коментарі „Гал-info».
 Реагуючи на заяву речника Громадського форуму Львова, Богдан Чайківський назвав заяви Олега Мацеха неадекватними та побіцяв пред’явити журналісту «Гал-info» договори з організаціями, які використовують окремі приміщення Історичного музею.
Нагадаємо, що сьогодні речник Громадського форуму Львова Олег Мацех заявив,  що Львівський історичний музей надає приміщення комерційним структурам в суборенду без прямих договорів із балансоутримувачем, а орендар в бюджет міста щомісячно сплачує орендну плату у розмірі лише 1 грн. Мова йшла про приміщення Історичного музею на площі Ринок, 6 — антикварний магазин, кафе в Італійському дворику, проведення „круглих столів”, засідань в королівських палатах, міський арсенал — великий магазин з продажу церковної атрибутики в цокольному приміщенні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...