Слухай онлайн
Політика

Директора департаменту інфраструктури Львівської ОДА відсторонять через скандал з перевізниками

Від виконання обов'язків відсторонять директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК ОДА. Таке доручення сьогодні, 19 січня, під час апаратної наради озвучив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Керівник області зазначив, що на основі доповідної записки від юридичного відділу щодо недотримання процедури проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування профільним департаментом ОДА буде проведено службове розслідування, а матеріали будуть скеровані до правоохоронних органів.

На цей час Олег  Синютка рекомендував профільному заступнику відсторонити Олега  Лазаря від виконання обов’язків.

Нагадаємо, торік наприкінці листопада водії маршруток ПП «Транс-Спорт» та ВТП «Жидачів Автотранс» пікетували Львівську ОДА, вимагаючи відставки директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА Олега Лазара, який, як стверджують перевізники, лобіює інтереси Стрийського АТП. Йшла мова про те, що Лазар надав Стрийському АТП дозволи на частини маршрутів, які належать двом згаданим вище підприємствам. На думку перевізників, дозволи були надані незаконно. Після протестів Львівська ОДА, яку на той час очолював Юрій Турянський, повідомила, що призупиняє проведення конкурсу з визначення перевізників на відновлених маршрутах загального користування з м. Стрий у Сколівському напрямку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ