Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Дирекція театру ім. М. Заньковецької вважає, що кошти виділені з бюджету потрібно використовувати не на облаштування фасаду театру, а скерувати на фундаментальні роботи в театрі

Дирекція театру ім. М. Заньковецької вважає, що кошти виділені з бюджету потрібно використовувати не на облаштування фасаду театру, а скерувати на фундаментальні роботи в театрі. Про це сказав генеральний директор Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької Андрій Мацяк на засіданні організаційного комітету з підготовки відзначення 750 – річчя заснування Львова.
За його словами потреба в коштах театру на цей рік 14 млн грн, з державного бюджету театру виділили тільки 2 млн грн. та в рамках підготовки до святкування 750 – річчя Львова було виділено кошти в розмірі 2,6 млн грн. На думку дирекції театру ці кошти потрібно спрямовувати не на ремонт фасаду, а їх найоптимальніше використання – посилення конструктивні заходи та на фундаментальні роботи. «Протягом п’яти років, кошти з бюджету скеровувалися на усунення гостраварійних ділянок, а потрібна заміна на нове обладнання» - сказав Андрій Мацяк.
Сьогодні у Львові за участю виконувача обов’язки віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбувається засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 750-річчя Львова. Зранку Кириленко оглянув ряд об’єктів, де ведуться ремонтні та реставраційні роботи, в тому числі і приміщення театру імені Марії Заньковецької.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...