ДЮСШ №3 – чемпіон Львівщини з водного поло серед юнаків

На водному майданчику СОК «Євроспорт» міста Лева відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату Львівської області сезону-2016/2017 серед юнацьких команд U-14, сформованих з гравців не старше 2003 року народження.

Боротьбу за нагороди турніру, який було організовано Федерацією водного поло Львівщини (президент – Микола Смирнов), вели чотири колективи – перша і друга команди ДЮСШ № 3, СОК «Євроспорт» та КДЮСШ імені Кутенка.

У регулярній першості команди зіграли по шість матчів – кожна з кожною зустрілися по два рази. Зазначимо, що усі поєдинки проводилися виключно по неділях.

За результатами регулярного сезону команди, що посіли перше та друге місце, у фіналі розіграли титул чемпіона. Водночас команди, які за підсумками турніру в два кола зайняли третю і четверту сходинки у турнірній таблиці, зустрілися в очному протистоянні за бронзові медалі.

Команда переможець фіналу нагороджена Кубком чемпіона, а гравці команди отримали золоті медалі та дипломи першого ступеня. Гравці команд, які посіли підсумкові друге та третє місця нагороджені відповідно срібними і бронзовими медалями та дипломами другого і третього ступеня.

Оргкомітет чемпіонату нагородив також спеціальними призами чотирьох гравців, який спеціальне журі визнало найкращими у своїх амплуа – воротар, захисник і нападаючий. Окрім того журі назвало й ім’я найкращого гравця чемпіонату, якого визнали найкориснішим.