Слухай онлайн
Cуспільство

Експерти Західної України навчать севастопольців по-новому святкувати День російського флоту

У Севастополі у межах форуму «Розвиток Севастополя і міжнародний креативний досвід міст» під егідою Британської Ради відбудеться бізнес-гра «Севастополь. Місто майбутнього».

Її метою є створення соціально значущих і корисних для міста культурних подій, здатних вдихнути нове життя в традиційні для Севастополя свята і зробити життя міста насиченим і привабливим для жителів, гостей та інвесторів цілий рік.

«Улюблені в Севастополі свята - День міста, Новий рік, День Перемоги, День Флоту, День Історичного бульвару традиційно є кульмінацією культурного життя міста, але з часом свята втрачають новизну і змістовність, і стають менш привабливими для жителів Севастополя і туристів. Організатори проекту виступають з ініціативою нового підходу до форми і змісту міських свят. Свято, яке залишає після себе не тільки хороші спогади, але приносить і користь місцевій громаді, дає практичний результат, є стимулом розвитку міського простору. Для учасників з'явиться можливість представити свої ідеї міській владі і організаціям, зацікавленим в їх реалізації», - повідомляє прес-служба комунального підприємства «Агентство економічного розвитку».

Експертами проекту виступають менеджер медійних проектів «Центру міської історії» зі Львова Богдан Шумилович, депутат міської ради Кам'янця-Подільського Олег Димчук, заступник начальника управління туризму та культури Кам'янець-Подільського Наталія Українець, співробітник «Асоціації креативних ініціатив» з Варшави Кароліна Плута, менеджер культурних проектів Британської ради в Україні Анна Бубнова. У бізнес-грі візьмуть участь і експерти з Росії: Креативний директор Культурного центру Лофт Этажи, з Санкт-Петербурга Савелій Архипенко та режисер-постановник телекомпанії НТВ Андрій Гансон, повідомляє Новый регион.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ