Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Експериментальний лютий в Органному залі

1/2
Львівський органний зал запрошує провести останній зимовий місяць в атмосфері класичної музики та мистецьких експериментів.

В лютневому репертуарі львів’ян та гостей міста дивуватимуть не лише довершеною класикою, а й відеомапінгом, музично-живописним перформансом, розповідями про органну музику, відлунням Криму та концертом фіналіста українського талант-шоу.

МИСТЕЦЬКО-МУЗИЧНІ  ПЕРФОРМАНСИ

Поєднання відеоарту та органної музики вже вкотре допомагає відвідувачам Органного залу поринути у світ яскравих кольорів та ефектних звуків. У лютому ми пропонуємо три мистецькі події, в яких музика оживає. 8 лютого (п’ятниця, 19:00), в рамках концерту «Органне відеошоу», окрім виконання класичних органних шедеврів, зокрема  П. Флетчера – Святкова токата, Л. Лефебюр-Велі – Болеро концерт, М. Сужиньські – Капріччіо, Й. Мітчела – Дві джазові прелюдії та інших, глядачі зможуть насолодитися відеомапінгом від Альберта Врубеля. Для поціновувачів сучасних хітів 27 лютого (середа, 19:00) Львівський органний зал підготував програму «Органне відеошоу. Музика до фільмів». На сцені пролунають саундтреки з улюблених усіма фільмів: «Зоряні війни», «Пірати Карибського моря», «Амелі», «Агент 007» та ін. Наймолодших меломанів Львівський органний зал запрошує провести вечір за переглядом класичних мультфільмів у супроводі живої музики. 13 лютого (середа, 19:00) в рамках концерту «Мультфільми під живу музику» глядачі матимуть змогу переглянути низку мультфільмів під акомпанемент фортепіано.

Незвичний музично-живописний перформанс «"Пори року" Вівальді та Бах» чекає на глядачів 7 лютого (четвер 19:00). Виконання творів Антоніо Вівальді та Йоганна Себастьяна Баха на органі та скрипці супроводжуватиме «живий» живопис художниці Ольги Куц.

МУЗИЧНІ ЕКСПЕРИМЕНТИ

23 та 24 лютого (субота, неділя 19:00) до Львова з сольним концертом завітає артист Київської Національної опери України, лауреат престижних конкурсів, фіналіст талант-шоу «Х-фактор» Ангел Георгієв. У Львівському органному залі він виконає арії з відомих опер та інші перлини світової класики у супроводі органа та фортепіано, зокрема А. Страделла – Pieta signore, Ф. Шуберта – “Аве Марія”, Е. ді Капуа – “O sole mio” та інші.

За сприяння проекту Liberate Crimea та Кримськотатарського ресурсного центру 15 лютого (п’ятниця, 19:00)відбудеться концерт, присвячений п'ятій річниці окупації Кримського півострова «Відлуння Криму у Львові». В рамках концерту студенти Львівської музичної академії виконають твори композиторів-кримчан, а також тих, які надихалися особливою культурою Тавріди.

16 (субота, 14:00) та 17 лютого (неділя, 19:00) в рамках проекту «Гід по органній музиці» глядачі зможуть не лише насолодитися найдобірнішими творами органних “титанів” а й послухати розповідь про музику та орган від Олександра Міщука.

Танго П'яццолли, французький шарм Пуленка і "бахівські" фуги звучатимуть в Органному залі 22 лютого (п’ятниця, 19:00). Дивовижну палітру музики на концерті «Sax & piano» подарують слухачам саксофоніст Артем Голоднюк та піаністка Юлія Компанієць. Вперше в Україні музиканти виконають сюїту з балету "Ромео та Джульєтта" С. Прокоф’єва. Також в концерті прозвучать композиції А. Шнітке – Сюїта в старовинному стилі (перекл. для саксофону), Г. Форе – Сициліана, А. Пьяцолли – Oblivion та Fuga y misterio та інших.

Останній місяць зими принесе до Львова скандинавські музичні мотиви. 6 лютого (середа, 19:00) у Львівському органному залі звучатимуть твори Едварда Ґріґа та Яна Сібеліуса у виконанні піаніста Дмитра Микитина. Глядачі зможуть насолодитися Сюїтою №1 “Пер Ґінт” і фортепіанною сонатою опус 12 Яна Сібеліуса.

3 лютого (неділя, 17:00) на поціновувачів музичних творів Генделя, Баха та італійських віотуозів Гауде, Леньяні, Каруллі та Джуліані очікує концерт від дуету заслужених артистів України, справжніх легенд академічної сцени гітариста Андрія Остапенка та флейтиста Юрія Шутко.  

Віртуозний концерт «Романтичне тріо» від першого концертмейстера австрійсько-українського оркестру  K&K Symphoniker, скрипаля та диригента Ігоря Муравйова, віолончелістки Оксани Литвиненко та піаніста Максим Сасько поціновувачі творчості Л.В. Бетовена та П. Чайковського зможуть почути 20 лютого (середа, 19:00).

ОРГАННІ КОНЦЕРТИ

2 лютого (субота,19:00) відомий чеський органіст Петр Плани дасть сольний концерт у Львівському органному залі. Музикант познайомить львів’ян та гостей міста з творами Кухажа, Яначека, а також зіграє фрагменти зі знаменитої Першої книги органів Жака Буавена.

Органістка Надія Величко 3 лютого (неділя, 19:00) подарує відвідувачам Органного залу токату і фугу ре мінор Йоганна Себастьяна Баха, героїчну п’єсу Сезара Франка, «Вестмінстерські дзвони» Луї В’єрна, «Рондо alla celtica» Ганса-Андре Штамма та «Лібертанго» Астора П’яццоли. 24 лютого (неділя, 14:00) в рамках концерту «I’ll Be Bach» прозвучать найвідоміші музичні твори геніального німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха. 10 лютого (неділя, 14:00) Олена Мацелюх запрошує відвідувачів Органного залу поринути в музику Сезара Франка, Леона Боельманна, Каміля Сен-Санса, Олів’є Мессіана та П’єра Кушеро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ