У Львівському історичному музеї експонується виставка "Літопис українського скавтинґу", присвячена 95-річчю журналу "Пластовий шлях", де представлені унікальні експонати з музейних, бібліотечних та приватних колекцій, що ілюструють історію видання та організації "Пласт".
У комунальному закладі Львівської обласної ради "Львівський історичний музей" відкрито виставку "Літопис українського скавтинґу", присвячену 95-річчю головного пластового друкованого журналу "Пластовий шлях".
Організатори виставки – Львівський історичний музей спільно з Домом Франка, Музеєм-архівом Пластового руху та редакцією "Пластового Шляху" – зібрали рідкісні та унікальні експонати. Серед них – архівні номери журналу, фотографії, документи та особисті речі пластунів різних поколінь. Експозиція розповідає не лише про історію видання, а й про важливі події, які висвітлювалися на його сторінках, та про людей, чия доля була пов’язана з "Пластом".
Член Опікунської ради Пласту і депутат Львівської обласної ради Ростислав Добош наголосив на важливості журналу для організації: "Це головний пластовий друкований журнал, на сторінках якого можна відстежити історію нашої організації. Часопис безперервно виходив до Другої світової війни, а після війни відновив роботу у діаспорі. Сьогодні журнал набрав нового змісту, тепер його матеріали зосереджені на війні. Розказуємо світу про членів організації, які воюють і які допомагають військовим. "Пласт" діє на всіх континентах, у 15 країнах світу, тому ця інформація є дуже актуальна. Кожна пластова родина отримує цей журнал. Журнал видається в Україні, а члени редколегії – з різних країн".
