Слухай онлайн
Політика

Естонія в односторонньому порядку визначила сухопутний кордон з Росією

У четвер уряд Естонії схвалив проект, який встановлює координати тимчасової контрольної лінії сухопутного кордону між Естонією та Росією.
Автомобільний пункт пропуску Нарва-Івангород на естонсько-російському кордоніАвтомобільний пункт пропуску Нарва-Івангород на естонсько-російському кордоні / punktpropuska.ru

Міністр внутрішніх справ Ханно Певкур пояснив, що, оскільки прикордонний договір між Естонією і Росією не ратифікований, лінія кордону між Естонією і Росією, що розділяє підконтрольні юрисдикції держав території, розглядається в якості тимчасової контрольної лінії, повідомляє видання BNS.

«Зараз складно уявити, що прикордонний договір з Росією може бути ратифікований найближчим часом, тому вкрай важливо, щоб траєкторія контрольної лінії була чітко зафіксована урядом республіки», - підкреслив Певкур.

Міністр додав, що затвердження координатів істотно поліпшить попередження та виявлення свідомих транскордонних злочинів. Також набуде більшої юридичної ясності діяльність, пов'язана з розчищенням і обслуговуванням прикордонної смуги і покращиться якість охорони та захисту державного кордону, а також досудової роботи над свідомо вчиненими транскордонними злочинами.

Представлені в додатках до постанови координати не мають прямого зв'язку з підписаним 18 лютого минулого року договором про державний кордон між Естонією і Росією, хоча описана в договорі лінія приблизно на 90 відсотків збігається з лінією, яка охороняється зараз.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ