Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Федерація профспілок сьогодні вирішить, чи будуть проведені масові акції протесту проти підвищення цін на газ та електроенергію

Федерація профспілок сьогодні, 22 травня, вирішить, чи будуть проведені масові акції протесту проти підвищення цін на газ та електроенергію. Про це «Гал-info» сказав голова Ради профспілок Львівщини Роман Дацько.

За його словами,  Кабмін дасть офіційну пропозицію представникам профспілок для того, щоб продовжувати переговори.  «Сьогодні буде відомо, чи будуть проведені акції  протесту, чи припиниться дія постанови НКРЕ, згідно з якою підвищуються ціни на газ та електроенергію», - сказав Роман Дацько
Як повідомляло «Гал-info», Федерація профспілок планує провести масові акції протесту. «Ми зараз на межі проведення масових акцій протесту оскільки не витримані умови генеральної угоди і погодження тарифів не відбулося з профспілками, тому домовилися з Президентом та прем’єр-міністром України про зустріч для того, щоб обговорити питання підвищення та щоб команда Ющенка  змогла вчасно спрогнозувати соціальні наслідки від підняття цін на електроенергію», - сказав Роман Дацько.
Як зауважує Роман Дацько, масові акції протесту будуть проведені, згідно з чинним законодавством, тобто всім урядовим організаціям буде за десять днів повідомлено про проведення такої акції.
На думку Романа Дацька, населення має знати, як формуються тарифи, їх обґрунтованість. «Люди дізнаються про підвищення тарифів пост-фактум», - сказав він.
Національна комісія регулювання енергетики ухвалила рішення внести зміни в свою ухвалу від 10 березня 1999 року про тарифи на електроенергію для населення і населених пунктів і підвищила їх з 1 травня 2006 року на 25 %. З 1 травня 2006 року встановлені такі нові тарифи на електроенергію: ціна 1 кВт/год з ПДВ для населення, яке проживає у містах, підвищена з 15,6 до 19,5 коп.; для населення у сільській місцевості – з 14,4 до 18 коп.; для споживачів, будинки яких обладнані електроплитами, – з 12 до 15 коп. А ті, хто не має лічильника, сплачуватимуть за 1 кВт/год. на 5 коп. дорожче – 24 замість 19.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...