Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Фінансування гірничо-хімічних підприємств Львівщини на 2007 році скоротять

Фінансування гірничо-хімічних підприємств Львівської області на наступний рік планують суттєво скоротити. Згідно проекту Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік”, на їх потреби планують виділити кошти у сумі 21 млн. гривень, що значно менше порівняно з минулими роками (2006 р – 27 млн. грн., 2005р. – 24,6 млн. грн, 2004 – 25,5 млн. грн). Про це „Гал-info”овідомила прес-служба Державного управління екології та природних ресурсів у Львівській області.
Ситуацію, що складається, обговорювали на нараді 26 вересня 2006 року в приміщенні ВАТ «Гірхімпрому» керівники державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Яворівського та Роздільського ДГХП „Сірка”, Стебницького „Полімінералу”, Подорожненського рудника та ВАТ «Гірхімпрому».
Оскільки закладена в Державному бюджеті сума є недостатньою для задовільного функціонування гірничо-хімічних підприємств, учасники наради вирішили звернутися з офіційними листами до народних депутатів України і організувати з ними зустріч, щоб заручитися їх підтримкою щодо збільшення фінансування на 2007 рік до 35 млн.грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...