Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

ФК «Карпати» хоче отримати стадіон «Україна» разом з інфраструктурою та прилеглою територією в оренду як мінімум на 30 років

До старту чемпіонату Вищої ліги залишилося стільки ж часу, скільки потрібно для проведення ремонтних робіт і доведення до відповідності стандартам ПФЛ стадіону «Україна».
Для проведення реконструкції силами футбольного клубу необхідна передача в оренду або ж у власність стадіону «Україна» разом з усією інфраструктурою (тренувальні майданчики, дитячі футбольні поля, прилегла територія, на котрій можна будувати відпочинкову спортивну базу та готельний комплекс) у довготермінову оренду. За словами почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського, мова може йти про оренду на кілька десятків років або ж про передачу стадіону футбольному клубу, якщо міська влада зрозуміє, що у Львові потрібно відроджувати народну команду «ФК-Карпати», на основі котрої у силі та патріотичному дусі виховувалася б львівська молодь. Про це він повідомив у коментарі «Гал-info».
Головний тренер футбольного клубу Юрій Дячук-Ставицький переконаний, що за умов передачі стадіону в оренду або у власність ФК «Карпати» до старту Вищої ліги основні роботи по реконструкції стадіону будуть проведені і клуб зможе взяти участь в елітному українському чемпіонаті.
За словами головного тренера «Карпат», комплексну реконструкцію всієї інфрастуктури стадіону «Україна» можна починати, якщо вся територія комплексу «Україна» знаходитиметься в оренді футбольного клубу як мінімум ще 30 років.                
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...