Слухай онлайн
Політика

Фракція „Пори” у міській раді вимагає економічного обґрунтування змін тарифів

Фракція ГП «Пора» у Львівській міській раді прийняла заяву з приводу підвищення тарифів на тепло – повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі ГП „Пора”.
У заяві, зокрема, пористи стверджують, що питання підвищення тарифів на тепло безальтернативне, оскільки „крах системи теплопостачання міста можна зупинити тільки забезпечуючи постачання газу та електроенергії. Ціни на енергоносії зросли, тому тарифи необхідно привести у відповідність до їх реальної вартості у будь-якому випадку. Інакше Львів замерзне. Проте ми вимагаємо  економічного обґрунтування змін тарифів”.
„Фракція ГП «Пора», розглянувши питання підняття тарифів на тепло на своєму засіданні, уповноважена заявити, що політика формування і впровадження нових тарифів повинна базуватися на наступних принципах:    
Нові розміри тарифів повинні бути економічно обґрунтовані.
Населення має сплачувати виключно за послуги, які воно спожило, а не покривати ще й збитки і безгосподарність теплокомуненерго.
Міська влада повинна розробити сприятливу систему та прозорі механізми компенсації соціально незахищеним верствам населення їхніх втрат від зростання тарифів на тепло! Необхідно спростити процедуру та максимально покращити роботу структур міськради при оформленні субсидій з державного бюджету.
Міська влада зобов’язана забезпечити права тих мешканців, які належним чином сплачують за послуги теплокомуненерго.
Відключення подачі тепла мешканцям будинків, в яких проживає хоча б один сумлінний платник, протиправні та недопустимі…
 Необхідно розробити стратегію реформи теплопостачання Львова з урахуванням сучасних енергозберігаючих технологій.
Міська влада повинна забезпечити можливість переходу на індивідуальне опалення всім мешканцям багатоквартирних будинків, які мають на це законні підстави. 
Мешканці мають право самостійно вирішувати чи користуватися їм послугами теплокомуненерго, чи встановлювати індивідуальне опалювання”, - йдеться в заяві „Пори”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");