Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

«Фронт змін» Яценюка незабаром зникне

Колишній керівник Кримської організації партії «Фронт змін», народний депутат Сергій Василенко заявив, що залишив партію за власним бажанням. У коментарі агентству е-Крим нардеп розповів, що розмовляв з лідером партії Арсенієм Яценюком і прийшов до висновку, що йому необхідно піти. Тим більше, що в найближчому майбутньому на базі «Фронту змін» може бути створена нова партія, або Фронт увіллється в якийсь інший, більший політичний проект.

Так, можливою перспективою є створення однієї партії на базі політичних сил, що входять до блоку «Наша Україна - Народна самооборона». «Партії «Фронт змін» як такої більше не буде. Вона увіллється в інший проект. Тим більше назва ця тепер не актуальна. Ну, який фронт, у нас що, бойові дії йдуть?», - заявив нардеп.
С. Василенко також стверджує, що поширена прес-службою партії інформація про його виключення за дії, несумісні зі статутом, не є достовірною. Він пояснив, що голосував за призначення нового Прем'єр-міністра та Кабінету Міністрів України свідомо, тому що вважає, що країна не може залишатися без влади. «Рішення моє було прийнято давно. Ну не захотіли Яценюка прем'єром, значить потрібно проголосувати і дати можливість іншим керувати країною, щоб потім було з кого спитати», - пояснив нардеп.
Він також розповів, що до складу нової коаліції у Верховній Раді України він не входить, хоча йому і пропонували увійти. «До коаліції я не входив і нічого не підписував, але зараз залишити країну без уряду - це маячня. Такого не буває. Здоровий політик повинен думати не за себе, а за країну», - підсумував нардеп.
Нагадаємо, у прес-службі «Фронту змін» повідомили, що Сергія Василенка виключили з партії за те, що він 11 березня проголосував за призначення Миколи Азарова на посаду Прем'єр-міністра України і затвердження складу Кабміну всупереч рішенням ради партії і незважаючи на те, що за два дні до голосування лідер партії Арсеній Яценюк публічно оголосив про перехід в опозицію.
Остання посада С. Василенка до обрання в парламент - начальник Головного управління МНС в Криму. ЗМІ називають С. Василенка соратником, з одного боку, Давида Жванії, який призначив його до Криму, будучи главою МНС, а з іншого - Геннадія Москаля, з яким він співпрацював за часів перебування останнього на посаді голови Державного комітету у справах національностей і міграції.
На президентських виборах С. Василенко очолював кримський штаб кандидата Арсенія Яценюка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ