Слухай онлайн
Економіка

„Галнафтогаз” веде переговори з виробниками продуктів харчування

Концерн „Галнафтогаз” наразі веде перемовини із представниками великих торговельних марок, з найбільшими виробниками солодощів, а також інших продуктів харчування, щодо підписання контрактів про співпрацю. Один такий уже підписано з представниками компанії „Кока-кола” в Україні, саме ця компанія стане постачальником напоїв у магазини на АЗС „ОККО”.
Цей напрямок в роботі у концерні „Галнафтогаз” вважають дуже перспективним. Припускають, що асортимент товарів у всіх магазинах буде ідентичним. Однаковими у всій мережі „ОККО” будуть і ціни на продукцію, вони не залежатимуть від місця знаходження АЗС. Про це повідомила ЛігаБізнесІнформ.
Нагадаємо, що ВАТ „Концерн „Галнафтогаз” входить в холдинг „Універсальна інвестиційна група”. Концерну належить мережа АЗК „ОККО”, що складається із 117 сучасних комплексів. У цілому концерну належать 170 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській і Чернігівській областях, а також у Києві. Статутний капітал концерну - 160 млн грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ