Галичина не буде знижувати ціну на свою продукцію
Слухай онлайн
Економіка

«Галичина» не буде знижувати ціну на свою продукцію

Молочна компанія  «Галичина» не буде знижувати ціну на свою продукцію. Про це в коментарі «Гал-info» сказав генеральний директор молочної компанії «Галичина» Володимир Петрина,  відповідаючи на запитання, чи компанія збирається знижувати ціни на свою продукцію у зв’язку із зниженням цін на нафтопродукти.
За його словами, частка рідкого пального у собівартості продукції, яку виробляє компанія, становить близько 4%, а ціни на сировину піднялись на 30-40%. «У зв‘язку з цим на нинішній день компанія не розглядає питання про зниження відпускних цін на продукцію. Утім, якщо ціни на пальне суттєво знизяться, найближчим часом  рішення буде переглянуте», - каже Володимир Петрина.
За даними відділу маркетингу компанії, частка ЗАТ “Галичина” на молочному ринку України становить близько 4%, на ринку Західної України - близько 20%. За 2005 рік основний виробник ЗАТ “Галичина” Радехівський молокозавод випустив понад 29,5 тисячі тонн продукції, що на 75% більше, ніж у 2004 році.  Зокрема, найбільша частка продукції підприємства припадає на цільномолочну: молоко, кефір, йогурти, сметана, масло, а також нова категорія на ринку молочних продуктів – маслянка.
ЗАТ „Галичина” – українська молочна компанія, заснована в 1998 році. Основні торгові марки: національні ТМ „Галичина” і ТМ „Чабани” та західноукраїнська ТМ „Молочар”. На сьогодні компанія „Галичина” — лідер ринку Західної України. В планах до 2007 року продавати продукцію у всіх містах-мільйонниках України.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...