Слухай онлайн
Cуспільство

Генеральний секретар УЄФА висловив бажання повернутись до Львова знову

Щойно відлетів літак генерального секретаря УЄФА Девіда Тейлора. Перед відльотом генеральний секретар УЄФА висловив бажання повернутись до Львова знову.
«Ми задоволені тим, що ми тут побачили. Сподіваємось зовсім скоро повернутись до Львова ще раз», – зазначив Девід Тейлор. Перед відльотом генеральний секретар оглянув будівництво стадіону до ЄВРО 2012
Нагадаємо, вчора генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор оглянув аеропорт «Львів» та головний залізничний вокзал. Також він прогулявся вечірнім Львовом, відвідав Домініканський собор, Італійське подвір’я та Національний музей. Зранку він відвідав Оперний театр та оглянув будівництво стадіону до ЄВРО 2012. Повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У складі делегації УЄФА в Україні до Львова прибули також директор ЄВРО 2012 Мартін Каллен, керівник підрозділу ЄВРО 2012 з питань організації заходів Лукас Акерман, комерційний директор Філіп Марграф, голова спонсорського комітету та розвитку змагань Алан Рідлі. Також до Львова сьогодні прибули віце-прем’єр-міністр Іван Васюник, директор виконавчої дирекції Євро-2012 Іван Федоренко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ