Слухай онлайн
Cуспільство

Генпрокуратура України має інформацію про особу, що подавала позовні заяви у Львівський окружний адмінсуд від імені Зварича

Генеральна прокуратура України має інформацію про те, хто подавав дві позовні заяви у Львівський окружний адмінсуд від імені колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив керівник прес-служби Генпрокуратури України Юрій Бойченко з посиланням на керівника першого відділу головного управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури, слідчого у справі судді Зварича Володимира Жербицького.
„За словами Жербицького, Генпрокуратура має інформацію про те, хто подавав позовні заяви до Львівського окружного адмінсуду, - каже Бойченко. - Заяви начебто підписані 22 грудня Ігорем Зваричем і відіслані поштою”.
Бойченко також наголосив, що в одному з позовів йдеться про скасування постанови Верховної Ради про звільнення Зварича з посади судді Львівського апеляційного адмінсуду, а інший стосується скасування постанови Печерського суду про надання дозволу на затримання й арешт.
Нагадаємо, що колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича звинувачують в отриманні хабара в особливо великих розмірах. При обшуку у будівлі суду та його помешканні, а також при обшуках у кабінетах інших суддів цього ж суду було знайдено 1 мільйон доларів США та 2 мільйони гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ