Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Генпрокурор ретельніше перевірить використання урядом коштів МВФ, – прохання Януковича

Президент України Віктор Янукович зустрівся з Генеральним прокурором Олександром Медведьком. Генеральний прокурор доповів Президентові, як здійснюється нагляд за дотриманням законності «і що разом треба зробити, щоб закон в Україні виконувався на всіх рівнях», – повідомила прес-служба Президента України Віктора Януковича.

 

Окрему увагу Президент звернув на важливість проведення реформи судочинства.

 

Віктор Янукович звернув особливу увагу на виконання закону про підвищення соціальних стандартів. Генеральний прокурор поінформував Президента України про те, що Генпрокуратура передає в суд матеріали, оскільки Кабмін проігнорував уже 50 протестів Генпрокуратури. Глава держави розпорядився, щоб Генпрокуратура негайно вжила заходів стосовно чиновників, які не виконують закон.

 

Глава держави наголосив на проведенні спільної з Рахунковою палатою перевірки використання коштів Держбюджету-2009 та бюджетних коштів у поточному році – як внутрішніх, так і отриманих від МВФ.

Йшлося також про першочергові заходи із відшкодування ПДВ. Президент відзначив надзвичайну актуальність цього питання, зауваживши, що ПДВ повертається експортерам фактично у ручному режимі.

Окрему увагу Президент звернув на ситуацію із сплатою податків. «Які підстави у Податкової (адміністрації) стягувати податки наперед за три місяці? Такого немає у світовій практиці, і я хотів би, щоб Генпрокуратура суворо стежила за дотриманням законності», – сказав Віктор Янукович.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ