Глава Держмитниці України АМакаренко написав заяву про відставку
Слухай онлайн
Економіка

Глава Держмитниці України А.Макаренко написав заяву про відставку

Глава Державної митної служби України Анатолій Макаренко написав заяву про відставку. Про це РБК-Україна повідомило джерело на Держмитниці

 
"Вчора, 23 березня, Анатолій Вікторович вийшов з відпустки і тут же написав заяву про відставку. Цю заяву повинні були розглянути сьогодні на засіданні Кабміну, але поки у нас немає інформації, розглядали чи ні", - сказало джерело, додавши, що також немає чіткої інформації про те, хто стане наступником А.Макаренко на посаді керівника Держмитниці.


Раніше джерела в Держмитниці повідомляли, що, ймовірно, їх новим головою стане голова парламентського комітету з питань боротьби з оргзлочинністю і корупцією Ігор Калєтнік, народний депутат від КПУ. В другій половині 1990 - першій половині 2000-х рр. І.Калєтнік очолював Подільську і Чорноморську регіональні митниці, Херсонську, Рава-Руську, Галицьку, Роздільнянську митниці, а також керував департаментом Держмитниці по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил.


Нагадаємо, А.Макаренко очолив Держмитницю 28 січня 2009 р., змінивши на цій посаді нинішнього керівника СБУ Валерія Хорошковського. В митних органах України А. Макаренко працює з січня 1999 р., очолював Київську регіональну митницю, - РБК-Україна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...