Слухай онлайн
Cуспільство

Глава УГКЦ, Блаженійший Любомир (Гузар) представить свою другу аудіокнигу

У середу, 14 квітня, о 12.00 у Києві, у книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3), Блаженніший Любомир (Гузар), Глава Української Греко-Католицької Церкви, презентує свою другу аудіокнигу «Дорога до ближнього». У презентації також візьме участь відомий український журналіст, директор телеканалу ТВі Микола Княжицький, який виступив в аудіокнизі інтерв’юером Глави УГКЦ, – повідомили в Департаменті інформації УГКЦ

 

Випуск другої аудіокниги Блаженнішого Любомира здійснила мультимедійна студія «Свічадо». Вступне слово до неї записала Народна артистка України Ніна Матвієнко. Книга складається із двох дисків і укладена у формі розмови.

 

В аудіокнизі «Дорога до ближнього» Блаженніший Любомир поділиться зі слухачами власною відповіддю стосовно таких ключових тем: «Про любов», «Про чоловіка і жінку», «Про контрацепцію і аборти», «Про конфлікт поколінь», «Про громадянина і державу» та «Про патріотизм і шовінізм».ї

 

«Як бути, коли любов недостатньо сильна? Як Церква ставиться до пошуку другої «половинки» через зустрічі з декількома особами? Якщо Церква проти аборту, то чому й проти контрацепції? Чи має жінка сидіти вдома, а чоловік працювати? Що забезпечити: спадок чи освіту? Як будувати стосунки між різними поколіннями?», – це запитання, на які можна знайти відповіді на першому диску аудіокниги «Дорога до ближнього».

 

На другому диску аудіокниги «Дорога до ближнього» Глава УГКЦ формулює власне ставлення до проблем корупції, до отриманих від хабарів благодійних грошей, радить, як вижити і прогодувати сім’ю в умовах кризи, як заробітчанину звикнути до життя в Україні, коли він повертається додому. Блаженніший Любомир розповідає про своє розуміння патріотизму і шовінізму, культурного поділу між Сходом і Заходом, про героїчні і трагічні сторінки історії.

 

Перша аудіокнига Блаженнішого Любомира під назвою «Дорога до себе» побачила світ у січні 2009 року. Її було видано тиражем десять тисяч примірників.

 

Презентація аудіокниги розпочнеться «Ірмосом» у виконанні вокаліста гурту «Ґорґішелі» Тамари Ґорґішелі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...