Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Глава УГКЦ зустрівся з Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом

Сьогодні, 12 грудня 2006 року, у Львові відбулася зустріч глави УГКЦ, Блаженнішого Любомира, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ, з Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом. Про це «Гал-info» повідомили у Департаменті інформації УГКЦ. Від УГКЦ у зустрічі також взяли участь Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), Архієпископ Львівський, та Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах), єпископ-помічник Київської архієпархії.

Під час зустрічі сторони обговорили питання дотримання прав людини у площині міжконфесійних стосунків, співпраці церкви і держави та реституції церковного майна. Крім того, було піднесено питання релігійної освіти в Україні, право Церков на заснування загальноосвітніх навчальних закладів різного ступеня акредитації, викладання у школах Християнської етики. Своєю увагою співрозмовники охопили також питання капеланства у силових структурах та пенітенціарних закладах.
Після зустрічі гості завітали до Архікатедрального собору Святого Юра, де зокрема зійшли до Святоюрської крипти, у якій спочивають тлінні останки провідників УГКЦ ХХ століття. Тут їм коротко розповіли про історію храму.
Нагадаємо, сьогодні Комісар Ради Європи, окрім Блаженнішого Любомира, зустрівся з керівництвом області та міста, представниками неурядових організацій, керівництвом УМВСУ у Львівській області та керівниками інших силових структур. Крім того, відвідав російськомовну школу №52, виправну установу і психіатричну лікарню у с. Заклад та Львівський СІЗО. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...