Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

ГМ «Опора» апелює до В’ячеслава Кириленка

Зараз під стінами Львівської міської ради відбувається акція громадської непокори організована ЛМ ГМ «Опора». Близько 20 молодих людей з прапорами та символікою «Опори» вишикувалися перед входом до Ратуші, встановивши там таблички з написом «Зона беззаконня». Акцію приурочили до візиту віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка.
ГМ «Опора» пропонує В’ячеславу Кириленку потоптатися по законах, разом із місцевою владою, або ж чинлити згідно з законом і зупинити злочин на площі Ринок. «Ми намагаємося привернути увагу високо посадовців і нагадати йому, що влада має вирішувати цю проблему, а не ігнорувати її» — сказав «Гал-info» координатор акцій Андрій Шевців.
ГМ «Опора» просить уряд втрутися і терміново вжити заходів для виконання приписів Державної служби охорони культурної спадщини і вимагає виконувати положення Закону України про охорону культурної спадщини, а саме: заборонити де-факто будь-яке будівельне втручання на території архітектурно-історичного заповідника,  включеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, без проектно-кошторисної документації, погодженої та затвердженої в установленому порядку.
Сьогодні на Львівщині перебуває в.о. віце-прем’єр-міністра України В’ячеслав Кириленко, який вивчає стан підготовки області до відзначення 750-річчя Львова та 150 річчя Івана Франка.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ