Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

ГМ «Опора» та Громадський форум Львова вважають що державна субвенція на підготовку до 750-річчя Львова використовується нераціонально

Кошти державної субвенції, на збереження історико-архітектурної спадщини Львова, виділені до святкування 750-річчя Львова використані нераціонально, а роботи, які проводилися за ці кошти виконано переважно неякісно. Такого висновку дійшли учасники громадських слухань «750-річчя Львова. Як використовують ювілейні кошти» які відбулися вчора, 27 червня. Організатори слухань, а саме Громадський форум Львова та ГМ «Опора» оприлюднили перелік об’єктів на які було виділено кошти, роботи, на які їх було виділено а також зафіксували те, що було реально зроблено.
Як зазначив координатор Громадського форуму Олег Мацах зібрати цю інформацію було нелегко, оскільки чиновники та керівники установ, де мали бути проведені ці роботи часто відмовлялися її надавати. Організатори слухань мали зауваження щодо проведених робіт практично по всіх об’єктах, зокрема на їхню думку реконструювали часто ті об’єкти які реконструкції не потребували, до прикладу, будинок Ратуші. На деяких ж об’єктах, на які було виділено кошти організатори слухань взагалі не зауважили виконання будь-яких робіт, зокрема щодо реконструкції вулиць Гонти та Підвальної а також площі князя Осмомисла.
Щодо реконструкції житлових будинків, які є пам’ятками архітектури, зокрема будинок по вулиці Братів Рогатинців, 24, на вулиці Староєврейській, 17, Ставропігійській, 4, то фахівці, зокрема архітектор Микола Гайда зазначали, що ремонтні технології, які застосовувались призводили до знищення пам’ятки, а не ліквідації причин аварійності. «Мусимо констатувати, що роботи, які було проведено за кошти державної субвенції проектували не фахівці, такі ж не фахівці ці роботи намагалися виконати» — сказав Микола Гайда.
Також представник ГМ «Опора» Олександр Небирикут наголосив на тому, що тендер на реконструкцію багатьох об’єктів було порушено з порушенням чинного законодавства, а в багатьох випадках їх взагалі не проводили.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...