Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

ГМ “Опора” зустрічала міських чиновників з вимогою звільнення Василя Миськіва, Василя Каменщика та Романа Стецьківа

11 травня з 9:30 ранку ЛП ГМ “Опора” зустрічала депутатів та міського голову біля міськради і вимагала звільнити ряд чиновників, які своїми діями або бездіяльністю спричинили катастрофічну ситуацію зі збереження  історико-архітектурної спадщини.
 Активісти ГМ “Опора” розповсюдять  відкритий лист, де висловлюють сподівання, що чиновники, які  дозволили реконструкцію пл. Ринок без попереднього  вивчення і узгодження з експертами, будуть звільнені. В листі  зокрема, сказано:
“Віримо, що у Ратуші не буде чиновників, які скомпрометували себе. Їх непорядні дії, нефаховість, лобіювання інтересів приватних осіб, зловживання службовим становищем, прийняття документів, які дозволяють “легітимний (?) обхід” закону перетворили колись королівське місто практично на рукотворну руїну”.
 ГМ “Опора” вимагає звільнити з посад без права працевлаштування у виконавчих  органах міської влади і провести службові розслідування  щодо дій та бездіяльності  наступних чиновників:  начальника управління капітального будівництва Василя Миськіва, начальника Головного управління архітектури і містобудування  Василя Каменщика і начальника інспекції Держархбуднагляду Романа Стецьківа.
Повідомив прес-центр Львівського представництва  ГМ “Опора”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ