Слухай онлайн
Cуспільство

ГО «Розвиток Громади» зібрала разом усіх партнерів та меценатів

12 березня відбувся урочистий «День благодійності». Вечір вдячності зібрав усіх, хто підтримував громадську організацію протягом цілого минулого року. Серед запрошених гостей були меценати та благодійники, які отримали заслужене «дякую» за свою підтримку та небайдужість. Про це повідомила прес-служба організації.

Було зачитано повний звіт про діяльність громадської організації за попередній рік. Голова «Розвитку Громади» Олег Долінський: «За час свого існування громадська організація «Розвиток Громади» допомогла не одній людині, проте ця допомога не була б можливою без підтримки тих волонтерів, меценатів та благодійників, яких ми сьогодні відзначаємо. Саме завдяки підтримці та небайдужості  до чужого горя було реалізовано не один десяток проектів, зібрано понад мільйон гривень». громадської організації.

Заслужені подяки, дипломи та медалі партнерам та волонтерам вручали учасниця проектів «Жіночність без границь», «Такі різні-такі рівні» Оксана Шипош, чемпіон Європи, майстер спорту з боксу, член ГО «Розвиток Громади» Олександр Гриців, дитина з Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО Святослав Лущик та воїн АТО третього територіального розвідвзводу Сергій Дячишин. Відзначили понад сотню меценатів та благодійників.

Музичними виступами привітали присутніх юні вихованці  театру пісні «Горличка», жіночий народний колектив УТОСУ «Струмочок» та випускниця музичного училища Олена Шумейда. Родзинкою свята став номер від української співачки американського походження Брії Блессінг.

«Мені особисто було дуже приємно бачити у залі таку велику кількість щасливих, успішних і добрий людей, серце яких чутливе, а душа чуйна до проблем неповносправних людей, дітей сиріт та напівсиріт, до запитів країни у час війни. Ми не усіх їх знали особисто чи бачили раніше, це люди, які відгукнулися на наші запити про допомогу, безапеляційно довіряючи нам. Вразила і та кількість відмов від вручення відзнак чи оприлюднення благодійної діяльності. Люди готові були не афішувати свої добрі справи. Щиро вірю, що наступного року нас буде значно більше. Адже світло, яке горить у душах цих людей, обов’язково знайде відгук і засвітить вогники у душах інших. Ми щиро дякуємо усім!» -  поділилась  враженнями в.о. голови благодійного фонду «Розвиток Громади» Вероніка Хідченко.

В залі панувала святкова, затишна атмосфераа. Закінчився чудовий вечір виступом неповторної співачки Брії Блессінг та спільним виконанням гімну України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...