Слухай онлайн
Cуспільство

Голодування Надії Савченко триває місяць

У вівторок, 13 січня, минає місяць від часу, коли українська льотчиця, депутат Верховної Ради Надія Савченко розпочала голодування в московській в’язниці.

«Вийшов від Надії Савченко. 32-й день голодування. Прямо скажемо, виглядає вона не дуже», – написав у своєму твітері адвокат українки Марк Фейгін.

12 січня він написав, що «Надія Вікторівна продовжить голодувати, очікуючи на вирішення своєї долі спершу в Астані, на зустрічі глав держав, і 26 січня в ПАРЄ».

У понеділок безрезультатно завершилася в Берліні зустріч міністрів закордонних справ України, Росії, Німеччини та Франції. Після її завершення стало очевидним, що 15 січня зустріч у «нормандському форматі» в Астані не відбудеться.

В оприлюдненому 12 січня листі Савченко назвала метою голодування «добитися здорового глузду від російської влади і совісті від Слідчого комітету Росії».

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Сама вона всі звинувачення відкидає, її захист наполягає, що Савченко викрали і примусово вивезли з території України.

Савченко обрана до Верховної Ради України за списком партії «Батьківщина». 

25 грудня 2014 року український парламент включив Савченко до складу делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ