Слухай онлайн
Політика

Голова ЛОДА Микола Кміть зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні Вільямом Тейлором

Голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні Вільямом Тейлором - повідомляє прес-служба львівської обласної держадміністрації.
Під час зустрічі сторони обговорили можливості розширення та поглиблення співпраці Львівщини та США. Зокрема, Микола Кміть зазначив, що Львівська область могла б укласти угоду з одним із штатів Америки щодо регіональної співпраці. Окрім того, голова облдержадміністрації наголосив на можливості відкриття у Львові Інтернаціональної американської школи і попросив Вільяма Тейлора організаційної допомоги щодо реєстрації такої школи. Керівник Львівщини також закликав потенційних американських інвесторів вкладати кошти у проекти, пов’язані із Євро-2012.
Надзвичайний і Повноважний посол США Вільям Тейлор повідомив, що внаслідок світової фінансової кризи американські компанії вагаються, перш ніж брати на себе фінансові зобов’язання. Водночас він висловив сподівання, що незабаром ситуація зміниться на краще і «Львівщина буде вгорі переліку інвестиційно привабливих регіонів». Посол США наголосив, що Америка готова розширювати і поглиблювати запроваджені на Львівщині соціальні проекти та зазначив, що обов’язково доповість у посольстві щодо питання інвестицій.
Окрім цього Вільям Тейлор відзначив, що позитивним є факт підписання Меморандуму про створення ВАТ «Народна команда ФК «Карпати». Він розповів, що відвідає майданчик для будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові та зазначив, що американським компаніям цікаво було б розглянути перспективи інвестування у будівництво стадіону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ