Голова ЛОДА провів нараду за участю представників виконавчої дирекції Українського фонду соціальних інвестицій
Слухай онлайн
Політика

Голова ЛОДА провів нараду за участю представників виконавчої дирекції Українського фонду соціальних інвестицій

Сьогодні, 13 квітня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулася розширена нарада за участю керівництва області на чолі з головою ОДА Петром Олійником та представників виконавчої дирекції Українського фонду соціальних інвестицій (виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко, керівник департаменту УФСІ з розвитку Світлана Демченко). Про це повідомила прес-служба ЛОДА.
Керівництво області вийшло з пропозицією до Українського фонду соціальних інвестицій щодо впровадження мікропроектів з інноваційних соціальних послуг на Львівщині.
Одним із головних завдань Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) є створення підґрунтя для реформування системи соціальних послуг в Україні. Шляхом створення нових для України моделей соціальних послуг для вразливих груп населення. Такі послуги створюються у громадах для людей з особливим потребами, дітей-сиріт, літніх людей, бездомних, жінок та дітей, які зазнали насильства, сімей, що опинилися у кризі та інших. Понад 70 інноваційних моделей соціальних послуг для вразливих груп населення має бути створено у рамках Проекту „Фонд соціальних інвестицій”.
Експериментальними майданчиками було визначено Хмельницьку та Харківську області.
На сьогодні за результатами трьох турів конкурсу у цих областях відібрано 67 мікропроектів з інноваційних соціальних послуг, загальною вартістю 26 мільйонів грн. Однак залишається невитраченими частина коштів, виділених на ці мікропроекти (загальна сума 11 млн грн).
У зв’язку з цим, наглядова рада УФСІ прийняла рішення щодо розширення географії реалізації мікропроектів. Таке рішення дає можливість провести додатковий відбір мікропроектів з інноваційних соціальних послуг. Тому ініціативу керівництва Львівської області буде розглянуто найближчим часом. Під час зустрічі фахівцями Львівської облдержадміністрації були продемонстровані високий професіоналізм та конструктивний підхід до вирішення нагальних питань.
З березня минулого року Український фонд соціальних інвестицій впроваджує у Львівській області мікропроекти з покращення якості та поліпшення доступу до базових соціальних та комунальних послуг на рівні громад. Ця діяльність спрямована на ремонт та відновлення об'єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садків, закладів культури, амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів; реконструкцію, добудову чи ремонт систем водопостачання, водогонів, каналізаційних систем; постачання обладнання та проведення навчання. УФСІ безпосередньо працює у селах і містечках Мостиського та Жовківського районів. Загальна сума коштів, виділених для вирішення соціальних проблем обох районів становить понад 14 млн гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...