Голова ЛОР має намір започаткувати візити до найуспішніших підприємств районів та міст обласного значення
Слухай онлайн
Політика

Голова ЛОР має намір започаткувати візити до найуспішніших підприємств районів та міст обласного значення

Сьогодні, 12 жовтня, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник перебуває з робочим візитом у Стрию. У рамках перебування у місті Мирослав Сеник у супроводі міського голови Романа Шрамов’ята відвідав торговий центр „Орлан” та ТОВ „Екран – віконні конструкції”. Під час свого перебування на цих підприємствах Мирослав Сеник відзначив, що досить важливим для міст з населенням, схожим до Стрия (65 000 чоловік), є підтримка малого та середнього бізнесу, у якому тут задіяно близько половини працездатного населення. Голова ЛОР є прихильником того, щоб започаткувати візити на підприємства малого та середнього бізнесу в районах та містах обласного значення Львівщини для того, щоб ближче ознайомитись із перспективами цих підприємств та можливими важелями вирішення їхніх проблем.
 Торговий центр „Орлан” у Стрию має торгову площу 8400 квадратних метрів, до якої входять продуктовий, будівельний, меблевий та інші відділи. Директор ТЦ „Орлан” – Іван Решітник.
 ТОВ „Екран – віконні конструкції” працює на ринку виготовлення метало-пластикових вікон з 1995 року. Підприємство розташоване на 4,5 тисячі квадратних метрів. Структура підприємств має форму холдингу, в якому загалом працює 700  чоловік із середньою зарплатою 1500 гривень. Щодня підприємство виробляє 300 віконних конструкцій під індивідуальні замовлення. Матеріали для виготовлення метало-пластикових вікон та віконних конструкцій закуповуються в Україні (Дніпропетровськ) та за кордоном (Німеччина). Директор ТОВ „Екран – віконні конструкції” Зеновій Карпінський.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...