Слухай онлайн
Cуспільство

Голова Львівської ОДА зробив внесок у розвиток Олімпійського руху

Сьогодні, 10 січня, голова Львівської ОДА Михайло Костюк взяв участь в урочистій церемонії підняття Прапора України та Прапора НОК України з нагоди відкриття Перших зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в місті Інсбруку, що відбулась на площі перед будівлею Львівської обласної ради.

Участь в урочистостях також взяли голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник міського голови з гуманітарних питань Львівської міської ради Василь Косів, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, представники спортивної громадськості, юних спортсменів, ветеранів спорту та олімпійців Львівщини.

Михайло Костюк у вітальному слові зазначив, що молоді спортсмени, які представлятимуть Львівщину на Перших зимових Юнацьких Олімпійських іграх є надією спортивної України. Зокрема, звернувшись до учасників Ігор, він сказав: «Підіймаючи ці прапори на Львівщині, ми сподіваємось, що невдовзі вітатимемо Вас з перемогами. Бажаю на належному рівні пройти ці спортивні випробування. Перемоги та впевненості Вам». 

Від імені голови НОК України Сергія Бубки усіх присутніх з нагоди відкриття Перших зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року привітав Юрій Майборода. На завершення урочистого підняття Прапора України та Прапора НОК України з музичним вітанням для спортсменів виступив муніципальний хор «Гомін».

Довідка. 

З 13 до 22 січня 2012 року в місті Інсбрук (Австрія) відбудуться перші в історії світового спорту зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 

На Іграх змагатиметься понад 1000 атлетів із 67 країн світу. Буде розіграно 63 комплекти нагород у 15 видах спорту. Вік спортсменів – від 14 до 17 років. Ідея Ігор полягатиме також і в тому, що молоді спортсмени не тільки змагатимуться за медалі, а й будуть активними учасниками культурно-освітніх та мистецьких заходів. 

Львівську область у складі збірної команди України представлятимуть восьмеро молодих спортсменів, серед яких шестеро вихованців санної школи: Олена Стецків (одномісні сани),  Галина Куречко (одномісні сани), Юрій Скиба (одномісні сани), Антон Дукач (одномісні сани), Анатолій Легедза (одномісні, двомісні сани), Володимир Бурий (одномісні, двомісні сани). 

У змаганнях з біатлону виступить Анастасія Меркушина, яка представлятиме також і Тернопільську область (мешкає у місті Тернополі), а у змаганнях з гірськолижного спорту – Дмитро Мицак, який представлятиме паралельно і м. Київ (мешкає у місті Києві). У складі запасних є також ще одна представниця гірськолижного спорту Львівщини – Ольга Книш.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ