Голова облдержадміністрації Петро Олійник привітав учасників ХІІІ Форуму видавців
Слухай онлайн
Політика

Голова облдержадміністрації Петро Олійник привітав учасників ХІІІ Форуму видавців

Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник виступив на відкритті ХІІІ Форуму видавців і привітав його учасників, наголосивши на важливості проведення подібних заходів, а також пообіцяв посприяти у вирішенні проблем задля розвитку галузі книговидання – повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Львівської ОДА. Текст виступу подаємо нижче:
„Львів – це місто з давніми традиціями книговидання. Культурне спілкування протягом століть вже звично відбувається тут через друковане слово. З огляду на це символічним є проведення Форуму видавців власне у Львові.
Форум – це подія, яка покликана нейтралізувати літературні міжусобиці і дозволити всім долучитися до прекрасного фестивалю художнього слова, – пам’ятаймо про це. Форум єднає людей з різними смаками, людей різних генерацій, різних світобачень. Форум об’єднує їх взаємною повагою і взаємним визнанням.
Львівська обласна державна адміністрація складає велику подяку письменникам та книговидавцям, які у складних умовах якісно і совісно роблять свою справу, даруючи нам, читачам, мудрі, красиві та корисні книги. Саме ці книги свідчитимуть у майбутньому про наші з Вами здобутки, плекатимуть пам’ять про нас і дадуть можливість потрапити на полиці історії тим, хто цього заслужив.
Книга завжди була і буде найважливішою, якою вона є в цей день для нас. Влада області і надалі підтримуватиме Форум видавців і максимально сприятиме книговиданню. Форум – це також можливість спілкування урядовців з громадою. Сподіваємося, ми зможемо тут обговорити рішення проблем, які нас турбують, задля ширшого розвитку галузі книговидання у Львівській області та в Україні”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...