Слухай онлайн
Економіка

Голова правління ВАТ „Зеленбуд” не знає, хто є адвокатом його підприємства

За словами голови правління ВАТ „Зеленбуд” Володимира Муштука, він не володіє інформацією щодо результатів сьогоднішнього розгляду судом позову ВАТ „Зеленбуд” до ЛМР, більше того він не знає навіть назви адвокатської компанії, яка представляє інтереси його підприємство у суді. Як зазначив в коментарі „Гал-info” Володимир Муштук, він відповідає лише за господарку, а судами, адвокатами займається засновник, його мовляв суди не цікавлять.
Нагадаємо, що сьогодні мало відбутися перше засідання Господарського суду Львівської області за позовом ВАТ „Зеленбуд” до ЛМР, у якому підприємство відстоює своє право на користування земельною ділянкою, на якій місто планує побудувати стадіон. ВАТ „Зеленбуд” заявляє про своє право користуватися ділянкою на вулиці Стрийська-Кільцева площею 25 гектарів, на якій міська влада запланувала збудувати стадіон для проведення Євро-2012. Мерія не визнає претензій „Зеленбуду”, наполягаючи на тому, що ця земля належить місту.
25 жовтня 2007 року ЛМР прийняла рішення про затвердження проекту землевідведення земельної ділянки на вулиці Стрийській-Кільцевій, площею 24,3 га під будівництво стадіону до проведення у Львові фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012. Будівництво має розпочатися навесні 2008 року. Серед претендентів на будівництво стадіону у Львові є дві компанії: швейцарська компанія Marazzi (вартість проекту 350 млн. євро) та компанія Implenia (вартість проекту 200 млн. євро).
ВАТ "Зеленбуд" засноване згiдно з наказом регiонального вiддiлення фонду Державного майна України по Львiвський областi за № 551 вiд 18.03.1996 р. шляхом перетворення Львiвського обласного пiдрядного спецiалiзованого ремонтно-будiвельного управлiння зеленого будiвництва у вiдкрите акцiонерне товариство. ВАТ "Зеленбуд" спецiалiзується по вирощуванню дерево-чагарникової продукцiї та квiтково-посадкового матерiалу, а також виконанням робiт по благоустрою та озелененню мiст та сiл Львiвської області.
Власником 36.371 відсотків акцій ВАТ "Зеленбуд" є ВАТ "Мiжрегiональний фондовий союз", 33,7 відсотків акції володіють фізичні особи резиденти, 16.7563 – ЗАТ Компанiя з управлiння активами "Карпати-iнвест".
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ