Головне управління охорони здоровя Львівської ОДА спростувало коментар Ігоря Шурми щодо кількості збудованих амбулаторій
Слухай онлайн
Політика

Головне управління охорони здоров’я Львівської ОДА спростувало коментар Ігоря Шурми щодо кількості збудованих амбулаторій

Головне управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації поширило заяву у зв’язку з коментарем Ігоря Шурми щодо статті у „Львівській газеті” Я. Іваночка “Донкіхот у пошуку вітряків”. Текст заяви подаємо повністю:
„7 лютого 2006 року у 22 числі “Львівської газети” опубліковано статтю Я.Іваночка “Донкіхот у пошуку вітряків” та коментар до неї депутата Верховної Ради України, секретаря ЛООСДПУ(о) Ігоря Шурми.
У цьому коментарі п.І.Шурма стверджує (цитата): “Коли до Львова приїжджав міністр охорони здоров’я, Петро Олійник говорив про 22 збудованих амбулаторії. В той час коли до статистики їх додалося лише дві. А де ще 20? Може, це в пана губернатора така статистична похибка?”
Головне управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації заявляє, що інформація наведена п. Ігорем Шурмою, не відповідає дійсності.
У 2005 році на Львівщині було створено 40 закладів сімейної медицини (з них  12 амбулаторій у сільській місцевості, 11 відділень та 17 дільниць сімейної медицини у структурі лікувально-профілактичних закладів області).
Таким чином, станом на 01.01.2006 року в області функціонує 40 амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості (проти 28 на початок 2005 року); 8 міських амбулаторій; 21 відділення (станом на 01.01. 2005 р. було 10 відділень); та 359 дільниць сімейної медицини в закладах охорони здоров’я (на 01.01. 2005 р. їх кількість дорівнювала 216).
Кількість населення, якому надають допомогу сімейні лікарі за 2005 рік збільшився з 13,5% до 27%.”
 Про це повідомила Олена Гончарук, прес-служба ГУОЗ ЛОДА.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...