Слухай онлайн
Cуспільство

Головного освітянина Сколівщини звільнять за фінансові зловживання та неправдиві дані

За зловживання, які виявила фінансова інспекція під час перевірки у відділі освіти Сколівського району, а також за неналежну підготовку навчального закладу до опалювального сезону, головний освітянин Сколівщини Любомир Губиш позбудеться посади. Про це повідомив Гал-інфо заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

"Любомир Губиш надав Львівській обласній державній адміністрації інформацію про те, що всі школи Сколівського району готові до опалювального сезону. Проте, ці дані були недостовірними, - розповів Юрій Підлісний. -  Зокрема, у  школі села Тухля, температурний режим у класах був незадовільний, а також не було завершено реконструкцію котельні".

Як наслідок, Любомир Губиш отримав догану за неналежну підготовку до опалювального сезону закладів освіти району. Окрім цього, було призначено перевірку, під час якої фінансова інспекція  виявила зловживання. На підставі цих двох фактів, голова районної державної адміністрації Ігор Свистун прийняв рішення про звільнення Любомира Губиша із займаної посади

"Слід зазначити, що на посаду керівника освіти району призначає голова районної державної адміністрації, - наголосив Юрій Підлісний. - Також до його компетенції належить і звільнення посадовця у випадку зловживань та неналежного виконання своїх обов’язків". 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ