Слухай онлайн
Cуспільство

Головнокомандувач ЗСУ затвердив Військовий Етос сержантського і старшинського складу

фото - пресслужба Генштабу ЗСУ
фото - пресслужба Генштабу ЗСУ
фото - пресслужба Генштабу ЗСУ
фото - пресслужба Генштабу ЗСУ
1/2
19 листопада, в Києві, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний затвердив "Військовий Етос сержантського і старшинського складу Збройних Сил України".

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.

"Це важливий документ, на основі якого має розвиватися професійний Сержантський корпус ЗС України, будуватися система роботи сержантів і формуватися культура взаємовідносин між сержантами, солдатами та офіцерами. Етос сержантського складу – це збірка морально-етичних норм і цінностей цієї категорії військовослужбовців. Це те, що визначає дух самого сержанта, його сутність, встановлює вимоги до особистих морально-ділових якостей", - зазначив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗС України зазначив, що Військовий Етос сержантського і старшинського складу Збройних Сил України має на меті також зміцнити почуття професійної єдності сержантів і старшин, поселити в серці кожного з них почуття гордості за належність до цієї когорти професійних військовослужбовців, спаяти їх у єдиний механізм та мотивувати на командну роботу і досягнення єдиних цілей. 

"Вірю в сержантський і старшинський склад! Професійному сержантському корпусу бути! Разом до перемоги!" – наголосив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ