Слухай онлайн
");
Політика

Головним архітектором Львова став професор ландшафтної архітектури

11 вересня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління архітектури та містобудування Львівської міської ради. Переможцем став Юрій Криворучко. Розпорядження про його призначення було підписано міським головою Львова сьогодні зранку. Крім Юрія Криворучка, участь у конкурсі брало п’ятеро осіб. На представленні нового головного архітектора Львова міський голова Андрій Садовий сказав, що очолить управління архітектури та містобудування дійсно фахова людина.
 На запитання журналістів щодо ситуації навколо площі Ринок новопризначений головний архітектор сказав, що жодного конфлікту немає. „Щоб повністю розібратись у ситуації, мені потрібно зустрітись із усіма сторонами, потім можна буде робити якісь висновки”, — повідомив Юрій Криворучко. Для цього новому начальнику управління архітектури та містобудування ЛМР вистачить одного тижня.
 Юрій Криворучко народився 15 лютого 1955 року у місті Киверці Волинської області у сім’ї службовців. Одружений, має двох дочок та сина. Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «архітектура» і здобув кваліфікацію архітектора. З 1994 року і дотепер працював завідувачем кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка». З 2003 року працює професором кафедри ландшафтної архітектури Сільськогосподарської академії у місті Щецін (Республіка Польща)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");