Слухай онлайн
Здоров'я

Гомеопатія не працює, - МОЗ

Як повідомили на сайті МОЗ України, проаналізувавши 1800 досліджень, вчені довели, що гомеопатія не працює.

Національна рада здоров’я та медичних досліджень Австралії (Australia’s National Health and Medical Research Council) оцінила більше 1800 досліджень по гомеопатії і змогла знайти досить суворий підхід до аналізу лишу у 225 з них. Систематичний огляд цих досліджень показав, що «немає високої якості доказів на підтримку твердження, що гомеопатія є ефективною в лікуванні захворювань».

Австралійське дослідження, яке є першою заявленою позицією, що спирається на такий обширний огляд медичної літератури, завдало фінального удару по 200-річному альтернативному лікуванню, розробленому німецьким лікарем “з відсутнім інтересом до детальної патології, а також до звичайної діагностики та лікування".

The Washington Post повідомляє, що автори дослідження стурбовані тим, що люди, які продовжують обирати гомеопатичні препарати замість доказової медицини, стикаються з реальними ризиками для здоров’я.

Голова Національної ради здоров’я та медичних досліджень Австралії розповів The Guardian, що він сподівається, що висновки призведуть до змін в системі охорони здоров’я та фармацевтики Австралії. Але він також зазначив, що “буде група людей, які не реагуватимуть на цю доповідь та будуть говорити, що це все змова установи”.

Новини про австралійське дослідження вийшли слідом за National Health Interview Survey, що показує "невелике, але значне" збільшення використання гомеопатії в 2012 році. І нещодавно Канадський гомеопатичний коледж потрапив під вогонь критики за свою антивакцинальну позицію і рекомендацію гомеопатичних "нозод" як альтернативи вакцинам.

Чи вплине новина про те, що гомеопатія неефективна, на споживачів, що витрачають свої кошти на нетрадиційну медицину?

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...