Слухай онлайн
Економіка

ГПУ “Львівгазвидобування” розпочинає експлуатацію Дубаневицького газового родовища у Львівській області

Газопромислове управління “Львівгазвидобування” ДК “Укргазвидобування”, що є структурним підрозділом НАК “Нафтогаз України”, розпочало промислову експлуатацію Дубаневицького газового родовища поблизу села Новий Острів Миколаївського району Львівської області. Про це повідомили у представництві прес-центру НАК “Нафтогаз України" у Львівській області.
 Дубаневицьке газове родовище було розвідане у 2005 році. Протягом 2005-2006 років на площі родовища було пробурено 2 свердловини на глибину понад 1300 метрів та збудовано установку комплексної підготовки газу. Свердловини родовища підключено до дотисково-компресорної станції “Комарно”. Кожна свердловина родовища здатна видавати 30 тис. кубометрів газу щодоби.
 Загальна вартість проекту облаштування першої черги Дубаневицького родовища становить 2,5 млн грн. Будівельні та пусконалагоджувальні роботи були виконані силами та коштами ГПУ “Львівгазвидобування”. Зараз родовище подає в газотранспортну систему 60 тис. кубометрів газу на добу. У найближчій перспективі для збільшення видобутку на площі заплановано пробурити та облаштувати ще 3 свердловини. 
ГПУ “Львівгазвидобування” було створено у 1999 р. В його структуру входить 5 газопромислів. Станом на кінець 2005 року управління розробляє 34 родовища та експлуатує понад 400 свердловин. В експлуатації управління також є 8 установок комплексної підготовки газу, 36 установок попередньої підготовки газу та 3 пункти збору нафти. Окрім того, на балансі “Львівгазвидобування” знаходиться 26 газорозподільних станцій, через які газ надходить до споживачів безпосередньо з родовищ.
 За 2005 рік ГПУ “Львівгазвидобування” видобуло 1,084 млрд кубометрів природного газу, 1,223 тис. тонн газового конденсату та 1096 тонн нафти. На електроустановці Локачинського газового родовища було вироблено 66 млн 381 тис. кіловатт-годин електроенергії при плані 63 млн 737 тис. кіловат-годин. Валовий обсяг продукції ГПУ “Львівгазвидобування” за 2005 рік перевищив 100,7 млн грн, 91,8 млн грн з яких припадає на газ.
 У 2006 році “Львівгазвидобування” планує інвестувати у промислове будівництво 105,55 млн грн, збудувати та ввести в експлуатацію 18 нових свердловин, збудувати 2 установки підготовки нафти та 1 установку з підготовки газу, а також 4 компресорні станції. У березні-квітні 2006 року заплановано ввести в експлуатацію додаткову свердловину на Локачинському родовищі потужністю 60 тис. кубометрів на добу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");