Слухай онлайн
Політика

ГПУ не задоволена результатами бесіди з Тимошенко

У Генеральній прокуратурі залишилися незадоволені поясненнями лідера БЮТ Юлії Тимошенко щодо заяв про тиск на суддів Конституційного суду у справі про легітимність коаліції. Про це пише "Комерсант-Україна".

"На наше конкретне питання, хто їй розповів (про підкуп суддів КС), Тимошенко відповіла у загальних словах, що якісь народні депутати, але ніякої конкретики не вказала", - заявив заступник генпрокурора України Віктор Кудрявцев.

На питання журналіста про те, чи назвала Тимошенко якісь прізвища, представник Генпрокуратури відповів негативно.

"Ні. Сказала тільки, що про це знає вся Верховна Рада. А коли ми попросили назвати прізвище конкретного народного депутата, відповіла, що про це і так всі знають, тому йдіть і питайте всіх, а я як лідер партії маю право на власну політичну позицію", - розповів Кудрявцев.

За словами заступника голови ГПУ, документи, що підтверджують її слова, Тимошенко також не залишала.

"Вона принесла якісь звернення, але так їх і не залишила - тільки рішення Конституційного суду і більше нічого", - додав заступник генпрокурора.

ГПУ зараз проводить перевірку інформації не тільки про підкуп суддів КС при ухваленні рішення про законність коаліції, а й факт можливого втручання Тимошенко в діяльність суду, повідомляє "Комерсант-Україна".

"До нас звернувся голова Конституційного суду (Андрій Стрижак), який вказує, що обставини, про які говорить Тимошенко, - це втручання в діяльність суду. Тепер нам потрібно відпрацювати питання, пов'язані з тим, чи дійсно це (заява Тимошенко) є втручанням у судову діяльність, після чого приймемо процесуальне рішення", - сказав Кудрявцев.

Нагадаємо, вчора Тимошенко прибула в Генпрокуратуру з 40-хвилинним запізненням і перед тим, як увійти до будівлі, повідомила численним журналістам, що прийшла не з порожніми руками. "Я принесла письмове звернення на моє ім'я, де чітко вказано, які хабарі суддям (КС) пропонувалися, які пропозиції звучали, як їх залякували і що з ними робили для того, щоб 11 суддів все-таки проголосували проти Конституції", - заявила лідер БЮТ, проте в руках у неї документів не було.

У ГПУ Тимошенко перебувала близько півтори години.

"Прикро, що сьогодні за політичні переконання і політичну позицію починаються кримінальні переслідування. Слава Богу, поки що за грати не садять", - сказала вона, вийшовши з будівлі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...