Графіки руху тролейбусів для обслуговування інвалідів будуть встановлені на тролейбусних зупнках
Слухай онлайн
Cуспільство

Графіки руху тролейбусів для обслуговування інвалідів будуть встановлені на тролейбусних зупнках

Для повноцінного та якісного обслуговування пасажирів-івалідів на візках ЛКП «Львівелектротранс» встановить графіки з рухом тролейбусів для обслуговування інвалідів на кожній тролейбусній зупинці 10-го та 24 тролейбусних маршрутів. На тролейбусах з низькою підлогою ЛАЗ ЕІ803ДІ, які призначені для обслуговування інвалідів на візках, а також на табличках з графіком руху тролейбусів буде нанесена піктограма «міжнародний символ доступності» (зображення інваліда на візку). Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі Львівської міської ради.
 «На цих маршрутах курсуватимуть два спеціальні тролейбусу і два перебуватимуть у резерві», – каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Білокурий.
 Саме ці маршрути запропонував голова правління Львівського відділення Українського Фонду “Реабілітація інвалідів” Ярослав Грибальський, у зв’язку з тим, що саме на Сихові розміщений Реабілітаційний центр «Джерело».  
 Водії та кондуктори, які працюватимуть на таких тролейбусах, будуть проінформовані щодо особливостей обслуговування пасажирів-інвалідів на візках.  
 Інформацію про роботу тролейбусів для перевезення інвалідів, згідно з визначеним графіком, можна буде одержати у диспетчера на кінцевій зупинці тролейбусів 10-го маршруту «Вул. Ряшівська» та за тел. 62-21-74, також на кінцевій зупинці тролейбусів 24-го маршруту «Вул. Ш. Руставелі» за тел. 76-24-10. Крім того, у центральній диспетчерській службі на вул. Л. Українки, 5 за номером 72-60-08.
 Сьогодні на тролейбусних маршрутах працює сім тролейбусів ЛАЗ ЕІ803ДІ з низькою підлогою, які пристосовані для перевезення пасажирів-інвалідів на візках.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...