Гральний бізнес перенесуть на місце Грибовицького сміттєзвалища
Слухай онлайн
Політика

Гральний бізнес перенесуть на місце Грибовицького сміттєзвалища

Львівська міська рада планує винести весь гральний бізнес за межі міста до Грибовицького сміттєзвалища – про це сьогодні розповів начальник управління промисловості та підприємництва Львівської міськради Микола Шморгай.
„Рекультивація Грибовицького сміттєзвалища обійдеться місту приблизно в 5 млн грн і лише тоді на цьому місці можна буде посадити квітучий сад. Там поруч можна зробити відпочинкову зону з готельним комплексом і гральним бізнесом. Ми можемо провести туди трамвайну колію, і люди матимуть де відпочивати, також вирішиться проблема перенасичення гральним бізнесом міста і підніметься ціна на землю, що буде вигідно для мешканців Грибович, однак це лише на рівні ідеї. З реальних кроків, які ми плануємо зробити щодо введення в правове русло грального бізнесу, є документ, розроблений управлінням промисловомсті та підприємництва та юридичним управлінням ЛМР щодо обмеження розташування об’єктів грального бізнесу в житлових будинках та створення особливих ліцензійних умов для Львівської області. Зараз цей документ знаходиться на підписі в ЛОДА, і якщо Петро Олійник його підпише, то Львівщина отримає спеціальний статус з певними правилами для ведення грального бізнесу”, – зазначив Микола Шморгай. При цьому він зазначив, що ціна патенту не зазнає змін.
Станом на 1 грудня у Львові припинено діяльність 180 об’єктів грального бізнесу, в яких було розміщено 457 гральних автоматів. Як стверджує Микола Шморгай, це зовсім не позначилось на надходженнях до бюджету. Зокрема, у 2005 році від об’єктів грального бізнесу надійшло близько 20 млн грн, а за 9 місяців 2006 року – 24 млн грн. «На сьогодні динаміка надходжень від грального бізнесу навіть покращилась, і 98% підприємців, які працюють у цій сфері, вийшли з тіні», – сказав Микола Шморгай.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...